• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Sveikiname konkurso „Krašto auksas“ nugalėtojus

Paskelbta: 2020-01-08 09:25:55

2019 m. pabaigoje vyko Žemės ūkio ministerijos inicijuotas konkursas „Krašto auksas“, kuriame dalyvavo Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos projektų vykdytojai arba paramos gavėjai iš visų Lietuvos apskričių, jau įgyvendinę projektus. Konkursui pretendentus galėjo teikti visos norinčios organizacijos bei fiziniai asmenys.

Apdovanojimų atrankos komisija, vertindama pretendentus, didelį dėmesį skyrė jų verslumui, projektų naudai visuomenei ir išrinko po 9 kiekvienos apskrities nugalėtojus.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tarp Šiaulių apskrities nugalėtojų yra net trys vietos projektų vykdytojai iš Joniškio VVG teritorijos.

- MB „Tuko skanėstai“ (Joniškio r.), projektas „Konditerijos gaminių cecho įkūrimas Kalnelio k., Joniškio r.“

- Skaistgirio Šv. Jurgio parapija  (Joniškio r.), projektas „Skaistgirio Šv. Jurgio bažnyčios aplinkos atnaujinimas“

- Linkaičių kaimo bendruomenė (Joniškio r.), projektas „Materialinės bazės kūrimas įtraukiant vietos gyventojus, skalbti, džiovinti rūbus ir tvarkyti namus

Lietuva garsėja savitomis ir unikaliomis asmenybėmis, kurios yra unikalios tarsi gintaro kruopelytės. Unikalūs ir šių asmenybių vykdomi projektai gerinantys Lietuvos žemės ūkį, gyvenimo kokybę kaimuose bei mažuose miesteliuose. Sėkmingai vykdomi Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. projektai -  pamatas kuriant šių dienų ir ateities kartų gerovę – juk kaime gyventi gera.

Visi konkurso nugalėtojai skelbiami Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos tinklapyje.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt