• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
  • animacija
Projekto "Kartos kartu" veiklos 2021 metais

Paskelbta: 2021-12-27 13:45:15

2021 metais projektas “Kartos kartu” įgavo pagreitį vykdant numatytas veiklas, tačiau pandeminis laikotarpis sumaišė visus terminus ir įsipareigojimus. Todėl projekto įgyvendinimo laikotarpis dabar yra pratęstas iki 2023 m. lapkričio mėn.

Per 2021 m. pusmetį padarėme 14 veiklų. Jautėmės kaip trumpų distancijų bėgikai, nes nežinai kas bus ryt ir ar galėsime tęsti jau suplanuotas suderintas veiklas. Reikia labai pasidžiaugti visų partnerių geranoriškumu ir didele atsakomybe vykdant numatytas priemones. Telšių, Prienų, Molėtų vietos veiklos grupių dėka Joniškio gyventojai matė, ragavo, mokėsi bei susipažino su šių kraštų folkloro, kulinarijos, istorinio paveldo bei foto ypatumais. Šių veiklų moderatoriai, lektoriai, gidai bei atsakingi žmonės labai stengdavosi parodyti savo regiono papročius bei jiems būdingus folkloro bei kulinarinio paveldo ypatumus naudojant to meto aplinką bei apdarus, o dalyviai patys galėdavo savo rankomis pasidaryti patiekalus ir juos paragauti.

Kiekvienas kraštas supažindino su savo istorijos paminklais bei jų kraštui nusipelniusiais žmonėmis, kurie paliko jų kraštams reikšmingą istorinį bei kultūrinį paveldą.

Fotografijos stovyklose lektoriai nuoširdžiai aiškino žmonėms kaip visą tai galima tobulai nufotografuoti, kaip pagauti tinkamą vietą, momentą bei pateikė pagrindines taisykles, kad šiomis akimirkomis galima būtų pasidžiaugti pačiam bei pasidalinti su draugais bei artimaisiais.

Įspūdingas buvo dviejų dienų žygis baidarėmis bei dviračiais matant neapsakomai gražias Molėtų krašto vietoves. Čia ta pati Lietuva bet visai nebūdinga mūsų Joniškio javų laukams. Žmonės buvo tiesiog sužavėti.

Kai po susitikimų žmonės dėkoja už galimybę pabūti, pamatyti bei turėti geras emocijas, kai matai žmonių blizgančias akis, tai Joniškio VVG kolektyvas supranta kad verta stengtis ir dirbti bei rašyti tokius projektus.

Labai dėkui Joniškio rajono savivaldybei už prisidėjimą įgyvendinant šį projektą.

Vykdant 14 veiklų naudos gavėjų buvo apie 500 kaimo gyventojų.

Iki naujų susitikimų 2022 metais! Laukiame visų Jūsų mūsų veiklose “KARTOS KARTU”.

Rimantė Misiūnienė,

koordinuojanti projekto "Kartos kartu" įgyvendinimą

.

Daugiau apie projektą "Kartos kartu"

.

Informuojame apie Joniškio VVG veiklas 2021 metais 
VPS įgyvendinimo 2021 metais apžvalga
Projekto "Laukiniai stebuklai" 2021 metų veiklos
Projekto „Vaikai užauginti“  2021 metų veiklos


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt