• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Konferencija “Žingsniai pokyčių link” stiprino motyvaciją

Paskelbta: 2018-11-12 12:29:35

Joniškio VVG, vykdydama projektą “Vaikai užauginti”, dalyvavo Europos socialinio fondo vykdytojų metinėje konferencijoje “Žingsniai pokyčių link”, vykusioje 2018 metų lapkričio 7 dieną Vilniuje.

Projekto vykdytojus pasveikino ESFA direktorius Povilas Čeponis, Lietuvos Respublikos finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė, kuri sakė: „finansai būtų tušti ir nuobodūs, jei nebūtų idėjos“.

Išties renginys buvo turiningas ir įkvepiantis.

Patirtimi ir įžvalgomis apie pokyčių svarbą žmogaus gyvenime dalinosi Baltijos koučingo centro vadovas Povilas Petrauskas. Jis padėjo geriau suprasti, kaip išsigryninti savo tikslus, kas žmones išties motyvuoja.

Elgsenos specialistas Romualdas Mačiulis, kalbėjo apie tai, kad esminiai pokyčiai įvyksta atsikračius baimės, kaltės ir gėdos. Su R. Mačiuliu, kurio paskaitos yra tiek vertinamos, kad lankytojai perka šimtą eurų kainuojančius bilietus į jas, pavyko preliminariai susitarti dėl paskaitų Joniškyje projekto „Vaikai užauginti“ dalyviams.

Buvęs NATO kariškis, reikšmingų misijų įvairiose pasaulio dalyse Gediminas Grinius dalyvauja bėgimo kalnuose varžybose. 100-160 km distancijas įveikia per 27 valandas bėgimo. Medikai Gediminui sako, kad jis neturi duomenų tokiam sportui, tačiau sportininkas medikų verdiktą paneigia laimėdamas pasaulio čempionatus. Kaip tai įmanoma? „Kliūtys yra mūsų galvose“,- sako jis.

Tikri gyvenimo pokyčių čempionai yra ir broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, patyrę itin sunkią vaikystę, tačiau tapę žinomais menininkais.

Renginyje buvo pristatyta 10 sėkmės istorijų – tai realūs žmonės, kurių gyvenimus pakeitė dalyvavimas ESFA finansuojamuose projektuose.

Muzikinius sveikinimus skyrė šių metų atstovė Eurovizijos dainų konkurse Ieva Zasimauskaitė.

Konferencijoje “Žingsniai pokyčių link” dalyvavo Joniškio VVG administracijos kolektyvas: Loreta Česnauskienė, Nijolė Valuckienė, Rimantė Misiūnienė, Dalia Motik, Laimutė Kurtkuvienė.

Išgirstos mintys ir istorijos sustiprino motyvaciją, sukėlė naujų minčių, padėjo įvertinti vykdomo projekto prasmę.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt