• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Pritarta projektui Laukiniai stebuklai

Paskelbta: 2019-01-23 09:31:37

Sausio 22 dieną Žemės ūkio ministerijoje vyko LEADER bendradarbiavimo projektų atrankos komiteto posėdis, kuriame dalyvauti buvo kviečiami ir pareiškėjai.

Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė yra parengusi ir pateikusi tarptautinio bendradarbiavimo projektą Laukiniai stebuklai (#wildwonders), kurį įgyvendins kartu su partneriais iš Suomijos, Škotijos, Latvijos ir Utenos regiono vietos veiklos grupės.

Projektinės paraiškos vertinimo ataskaitą pristatė Nacionalinio mokėjimo agentūros vyr. specialistė Ieva Mizejė, projekto idėją, numatomas veiklas pristatė, į komiteto narių klausimus atsakė Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė ir specialistė Dalia Motik.

Projektų atrankos komitetas projektui pritarė.

Projektu Laukiniai stebuklai siekiama gyventojus, NVO, smulkius verslininkus paraginti domėtis senolių sukauptomis žiniomis ir kitų šalių patirtimi apie maisto, kosmetikos, sveikatinimo priemones, randamas laukinėje gamtoje, suteikti motyvacijos ir žinių, kaip gamtoje randamas gėrybes panaudoti buityje, rasti galimybių iš jų užsidirbti, o taip pat didinti savo vietovės ir šalies žinomumą, pabrėžti išskirtinumą.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt