• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Ziniūnuose skatinama ekonominė veikla

Paskelbta: 2019-12-17 10:17:39

Ziniūnų kaimo bendruomenė "Obelėlė" įvykdė vietos projektą "Ekonominės veiklos skatinimas Ziniūnų kaimo bendruomenėje „Obelėlė“" pagal VPS 2 prioriteto priemonę Nr. LEADER-19.2-SAVA-5 "NVO ekonominės veiklos skatinimas".

Tai per 2018 metus įgyvendinto projekto "Materialinės bazės kūrimas, skatinant vietos gyventojus užsiimti aromatinių ir prieskoninių augalų auginimu ir apdirbimu, naudojant džiovinimo, spaudimo bei garinimo technologijas" tęsinys.

Ziniūniečių gaminami hidrolatai, džiovintų aromatinių ir prieskoninių augalų mišiniai jau yra pelnę populiarumą, tačiau pastebėta, kad norint gauti kokybiškus rezultatus reikalingos papildomos investicijos. Hidrolatų, džiovintų augalų pakuotėms būtinos etiketės. Jų laikymui, kad jie neprarastų savo kokybės, patalpose turi būti palaikoma tinkama temperatūra bei drėgmė. Edukaciniams užsiėmimams reikalingos kėdės, vandens perkolatorius kavos pertraukėlėms, įgarsinimo sistema. Visa tai įsigyta ir sutvarkyta projekto lėšomis.

Ziniūnų kaimo bendruomenėje "Obelėlė" ir toliau bus gaminami hidrolatai, džiovinamos vaistažolės ir prieskonianiai augalai, ruošiami jų mišiniai, vedami edukaciniai užsiėmimai.

Ziniūnų kaimo bendruomenės "Obelėlė" informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt