• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Ženkli parama sporto klubui „Žvelgaitis“

Paskelbta: 2019-09-23 11:19:46

Sporto Klubas "Žvelgaitis"  jau gali džiaugtis. Rengtas  projektas, kurio paraiška teikta Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupei pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės teritorijos 2015 – 2023 m. vietos plėtros strategija“ priemonę „NVO ekonominės veiklos skatinimas“ baigiamas įgyvendinti. Pagal šią priemonę projekto įgyvendinimui buvo skirta 4613,60 eurų, papildomai 1153,40 eurų skyrė Žagarės seniūnija. Projekto tikslas - įsigyti aplinkos priežiūros techniką su priedais, skirtą sporto aikštynų priežiūrai. Pagal projektą, kaip ir planuota, įsigyta vejos traktorius su gaubtu, priekaba ir benzininis aeratorius. Sporto klubui įsigyti savo aplinkos priežiūros techniką su priedais buvo tiesiog būtinybė.

Žagarės miesto parke yra gerai įrengtas sporto stadionas. Čia sportuoti renkasi visa miestelio bendruomenė. Jame nuolat vyksta sporto klubo „Žvelgaitis“ narių treniruotės, rajono, respublikinės ir tarptautinės lengvosios atletikos, futbolo varžybos. Kadangi teritorija yra didelė, iškyla didžiulė problema jos priežiūrai, šienavimui. Iki šiol aikštynų priežiūros darbus atliko patys sporto klubo nariai. Priežiūra nebuvo kokybiška,  klubas neturi tinkamos technikos, įrangos. Samdyti tokias paslaugas teikiančią įmonę stadiono priežiūrai yra labai brangu, klubas neturi lėšų.  

Traktoriaus su priedais įsigijimas klubui duos didžiulę ekonominę naudą,  ne tik nereikės pinigų  samdyti tokias paslaugas teikiančią įmonę, klubo nariai talkins seniūnijai prižiūrint viešąsias erdves. Įtraukdamas savanorius, kurie padės vykdyti stadiono priežiūrą, sporto klubas siekia skatinti ekonominę veiklą, ugdyti bendruomeniškumą, burti visus vietos gyventojus rūpintis stadiono priežiūra.

Tinkama stadiono priežiūra pagerins Žagarės, kaip turistinės vietovės, įvaizdį ir padės pritraukti į miestelį daugiau sportinių renginių. Gerai prižiūrimas stadionas skatins ekonominę veiklą, tenkins viešuosius interesus,  plėtojant įvairių organizacijų bendradarbiavimą.

Vytautas Pakatilius,

sporto klubo „Žvelgaitis“ prezidentas

 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt