• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Vyksta informaciniai renginiai

Paskelbta: 2018-05-03 11:55:49

Pradėjus projekto "Vaikai užauginti" įgyvendinimą, vyksta informaciniai renginiai seniūnijose. Susitinkame su seniūnijų darbuotojais, kaimo bendruomenių ir kitų nevyriausybinių organizacijų atstovais, aktyviais gyventojais. Renginių tikslas – pristatyti projekto idėją, pagrindines planuojamas veiklas, o taip pat skleisti žinią, kad ji pasiektų potencialius projekto dalyvius.

Projekte „Vaikai užauginti“ gali dalyvauti tik tiksliai apibrėžto amžiaus žmonės – vyresni nei 55 metų, bet dar nesulaukę senatvės pensijos amžiaus, gyvenantys tiek Joniškio mieste, tiek ir kaimuose, o taip pat ir Pakruojo rajono savivaldybėje. Siekiame, kad apie vykdomą projektą informaciją gautų kuo daugiau žmonių, priklausančių šiai amžiaus grupei.

Jau įvyko informaciniai renginiai Gataučių, Skaistgirio, Gaižaičių, Saugėlaukio seniūnijose, suplanuoti susitikimai kitose seniūnijose.

Joniškio miesto gyventojams informacinis renginys vyks ketvirtadienį, gegužės 10 d. 15 valandą Joniškio J. Avyžiaus bibliotekoje.

Projekto „Vaikai užauginti“ dalyviai turės galimybę sustiprinti pasitikėjimą savimi, įgyti naudingų žinių, išmokti naujų dalykų, daugiau sužinoti apie savanorišką veiklą ir save joje išbandyti.

Vyresnius nei 55-eri, bet dar ne pensininkus kviečiame registruotis į motyvacinį renginį, kuris vyks Joniškyje gegužės 14 dieną 17 val. "Dvaro svetainėje" (Vilniaus g. 14a, įėjimas iš Žemaičių g.).

Registracija, atsakymai į klausimus el. paštu  info@joniskiovvg.lt arba tel. +370 679 06373


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt