• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Vietos veiklos grupių susitikime aptartos aktualijos

Paskelbta: 2021-10-04 09:41:07

Rugsėjo 28 d. Akmenės rajono vietos veiklos grupė pakvietė į tradicinį Šiaulių apskrities vietos veiklos grupių susitikimą. Dalyvavo VVG darbuotojai ir atstovai iš Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“, asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, VVG „Pakruojo rajono partnerystė“, VVG „Radviliškio lyderis“, Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės. Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupę atstovavo Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė ir administracijos darbuotojos Rimantė Misiūnienė ir Laima Kurtkuvienė.

Susitikimas vyko Daubiškių gyvenvietės bendruomenės namuose.

Susitikime dalyvavusių VVG atstovai ir darbuotojai aptarė vietos plėtros strategijų įgyvendinimą ir administravimą, kilusius iššūkius, taisyklių reikalavimus ir pakeitimus bei kitas aktualijas. Aptartos ir būsimojo 2023 – 2027 m. laikotarpio gairės.

Susitikimo dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Daubiškių, Raudonskardžio bendruomenių ir kitais vietos projektais bei pasivažinėti Akmenės rajono bendruomenių sąjungos traktobusu po Papilės apylinkes.

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės teritorijoje.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt