• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Verslumo skatinimas Stupurų kaimo bendruomenėje

Paskelbta: 2018-07-09 09:32:09

Stupurų kaimo bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą teiktą Joniškio VVG  „Ekonominės veiklos skatinimas Stupurų kaimo bendruomenėje". Paramos suma 6593,57 eurai. Bendra projekto vertė  8241,96 eurai. Paramos intensyvumas 80 procentų. Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Joniškio rajono savivaldybė, kuri skyrė 920,00 eurų. Projektas pradėtas vykdyti 2018m. vasario 1d., finansuojamas iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto. Projekto tikslas - skatinti bendruomenės narių ekonominę veiklą, ugdant siuvimo įgūdžius. Projekto vadovė Loreta Česnauskienė.

Projekto metu buvo įsigyta: šildymo katilas, siuvimo, siuvinėjimo, plokščiasiūlė ir krašto apmėtymo mašinos, lyginimo lenta ir lygintuvas su garo generatoriumi,  prekybinė palapinė, vidaus ir lauko žaliuzės bei siuvimo specialisto paslauga.

Šis projektas buvo įgyvendinamas dviem etapais, ir jo įgyvendinimui didelę reikšmę turėjo bendruomenės narių savanoriškas darbas. Pirmuoju etapu savanoriai sumontavo lauko ir vidaus žaliuzes ant langų, po to atjungė seną katilą, išleido iš sistemos vandenį, išvalė kaminą, taip pat pajungė naują šildymo katilą, pripildė sistemą, tvarkė aplinką. Kiti atlikti savanoriški darbai buvo siuvimo mašinų paruošimas darbui. Baigiamasis projekto etapas buvo susipažinimas su naujomis siuvimo mašinomis, prijuosčių, kepuraičių bei pirkinių maišelių siuvimas kartu su siuvimo specialiste A. Garbačiauskiene.

Projekto metu įsigytas turtas suteiks bendruomenės nariams galimybę tobulinti siuvimo įgūdžius arba išmokti naujo amato. Tokiu būdu bus skatinamas gyventojų užimtumas bei verslumas.  

Stupurų kaimo bendruomenės informacija 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt