• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
„Verslumo receptai: nuo pelės iki dramblio“

Paskelbta: 2020-09-22 16:10:51

VšĮ „Vivat sraigės“ kartu su Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė įgyvendina projektą „Verslumo receptai: nuo pelės iki dramblio“. Projekto tikslas - didinti jauno verslo atstovų ir darbuotojų profesines ir verslumo kompetencijas, užtikrinant bendradarbiavimą su besiribojančia vietos veiklos grupe, siekiant Joniškio miesto gerovės. Projekto tikslinė grupė – jauno verslo subjekto atstovai ir darbuotojai. Šiuo projektu siekiama didinti 6 projekto dalyvių profesines esamas kompetencijas, dalyvaujant profesionaliuose makiažo mokymuose, kad būtų galima praplėsti savo teikiamų paslaugų spektrą arba turėti galimybę įdarbinti šios srities specialistą ir sėkmingai ugdyti savo verslumo sugebėjimus.

Projekto veiklos sudarytos iš motyvacinių mokymų ir verslumo renginių: projekto dalyvių pirmojo susitikimo renginys; seminaras „Kaip parduoti kitą apelsino pusę?“; seminaras „Kai nerimas ima viršų: kaip pradėti naują veiklą ir nugalėti iššūkius?“. Daugiausia dėmesio skirta profesionaliems makiažo mokymams! Baigiantis projektui bus organizuojamas išvažiuojamasis verslumo skatinimo renginys, bei bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos visuomeninis baigiamasis projekto renginys, kuriame projekto vykdytojas kartu su partneriu pristatys projekto rezultatus miesto visuomenei.  Bendra projekto trukmė – 6 mėnesiai.

Projektas įgyvendinamas pagal Joniškio miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją ir finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir LR biudžeto lėšų.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt