• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Veikdami kartu stiprėjame

Paskelbta: 2016-06-28 09:58:41

Birželio 23 d. Žvelgaičiuose surengta smagi šventė – Joninės ir kraštiečių susitikimas. Tai Žvelgaičių kaimo bendruomenės vykdomo projekto „Veikdami kartu stiprėjame“ renginys.

Ruošiantis šventei bendruomenės nariai dirbo savanoriškai, tvarkė aplinką, atiliko kitus organizavimo darbus. Projekto lėšomis buvo įsigyti grėbliai, karučiai, trimeriai, darbo pirštinės ir kiti daiktai, būtini aplinkos tvarkymo darbams atlikti.

Šventėje buvo pasveikinti Jonai ir Janinos, skambėjo Žvelgaičių kaimo kapelos atliekamos dainos, svečių iš Akmenės bei Joniškio muzikiniai sveikinimai. Projekto lėšomis Žvelgaičių bendruomenė įsigijo būgnus kapelai, taip pat marškinėlius su logotipu, pavėsinę organizatoriams ir aparatūrai, paviljoną renginio dalyviams, sulankstomus stalus ir suolus. Nedidelė dalis projekto lėšų skiriama renginių dalyvių maitinimui.

Šventės dalyviai ne tik linksminosi, bet ir sportavo. Tinklinio varžybose dalyvavo net šešios komandos. Iš projekto lėšų įsigyti tinklinio kamuoliai, taurės ir medaliai tinklinio varžybų nugalėtojams, kiti prizai sporto rungtims.

Projektas „Veikdami kartu stiprėjame“ bus įgyvendinamas iki gruodžio pabaigos. Dar planuojama įrengti naujus krepšinio stovus ir organizuoti krepšinio varžybas ir krepšinio rungtis atnaujintoje aikštelėje,  surengti kalėdinį Žvelgaičių kaimo papuošimo ir atidarymo renginį. Vykdant visas veiklas bendruomenės nariai prisidės savanorišku darbu.

Projekto „Veikdami kartu stiprėjame“ vertė 7011 eurai. Paramos suma 6067 Eur. Projektą finansuoja Socialinė apsaugos ir darbo ministerija. Projekto tikslas: stiprinti bendruomenės sutelktumą, užimtumą ir kartų bendravimą, organizuojant renginius, akcijas ir iniciatyvas viešųjų erdvių aplinkos kokybei gerinti, savanorišką veiklą.

Jono Jurevičiaus nuotraukos


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt