• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Vaikai užauginti – koks nuostabus amžius!

Paskelbta: 2019-08-05 11:41:27

Vasarą projekto „Vaikai užauginti“ dalyviams vyko mokymų ciklas "Nuostabus amžius: savivertės stiprinimas", kurį vedė  psichologės – psichoterapeutės Andžela Rybakovienė ir Loreta Gudienė. Mokymų ciklas susideda iš trijų paskaitų.Viena dalyvių grupė į užsiėmimus rinkosi Joniškyje, kita – Rudiškiuose.

Kaip jaustis vertingu žmogumi? Ar galima to išmokti? Patyrusios lektorės žodžiais bei praktiniais pratimais padėjo dalyviams išeiti iš atskirties rato, kuriame neretai patys save įkaliname, peržengti vidinius barjerus ir pripažinti, kad tas savybes, kurios mus žavi kituose, turime ir patys. Nėra lengva garsiai pasakyti „aš esu geras žmogus, geras specialistas, geras draugas, giminaitis“, tačiau įveikus save ir garsiai ištarus teigiamą savęs vertinimą, atsiranda daugiau pasitikėjimo, tvirtumo, sėkmingiau įveikiami iššūkiai.

Psichologės – psichoterapeutės Andžela Rybakovienė ir Loreta Gudienė pabrėžė, koks svarbus kiekvieno savivertę skatinantis ir reikšmingai įtakojantis veiksnys yra stiprūs, geri tarpasmeniniai santykiai. Juk per juos išryškėja tikroji žmogaus vertė, o tas, kuris pats jaučiasi vertingas, ir kitą priima kaip vertingą. Lektorės mokymų dalyviams padėjo suprasti, kokios asmeninės savybės padeda užmegzti ir palaikyti gerus santykius, ir kaip tas savybes lavinti, kaip atrasti savo potencialą ir jį nuolat lavinti.

Mokymų ciklas "Nuostabus amžius: savivertės stiprinimas" stiprina vyresnio amžiaus darbingų žmonių galimybes išlikti darbo rinkoje arba sugrįžti į ją. Pasitikintis savimi žmogus, aiškiai suvokiantis, kad yra geras specialistas, turi neįkainuojamos patirties ir daug vertingų savybių žymiai tvirčiau jaučiasi tiek savo darbo vietoje, tiek ir ieškodamas darbo.

Rugpjūčio mėnesį dar vyks mokymai „Bendravimas su darbdaviu“, kuriuos ves psichologės – psichoterapeutės Andžela Rybakovienė ir Loreta Gudienė. Dalyviai įgis žinių ir įgūdžių, padedančių formuoti sau tinkamas darbo sąlygas, tinkamai derėtis su darbdaviu.

Mokymuose dalyvauti kviečiame Joniškio ir Pakruojo rajonų savivaldybių gyventojus, kuriems jau yra 55 metai, bet dar nesėjo senatvės pensijos amžius. Registruokitės el. paštu info@joniskiovvg.lt arba tel. 8 616 05850.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt