• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Tarptautinis žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalis „Tas kraštas Lietuva vadinas...“

Paskelbta: 2019-05-20 13:44:20

2019 m. birželio mėn. 8 dieną

K V I E Č I A M E

kaimo parke, sporto aikštyne
Kirnaičiuose, Kepalių seniūnijoje, Joniškio rajone

Gerbiami žemdirbiai, kaimo bendruomenės,

      
Kirnaičių kaimo bendruomenė kartu su Lietuvos ŽŪR organizuoja tradicinį, jau tryliktąjį, tarptautinį žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalį „Tas kraštas Lietuva vadinas...“, kuris vyks šių metų birželio 8 dieną Kirnaičių kaime, Joniškio rajone. Festivalyje dalyvaus rajono ir respublikos kaimo bendruomenės, žemdirbiai, žemdirbių asociacijos, ūkininkai, amatininkai iš visos Lietuvos.
Viso festivalio metu veiks amatų miestelis.
 Festivalio pagrindinis tikslas - burti visoje Lietuvoje veikiančias aktyvias kaimo bendruomenes.
Kiekvienai atvykusiai kaimo bendruomenei suteiksime atskirą kiemelį, kad galėtumėte pasistatyti savo atsivežtą palapinę, įsikurti, apipavidalinti ir pasipuošti savo teritoriją.
Joniškio visuomenės sveikatos centras festivalio metu organizuoja sveiko maisto šventės konkursą, kuriame kviečiamos dalyvauti kaimo bendruomenės. Norint dalyvauti, tam būtina pasiruošti iš anksto. Konkurso sąlygos
Festivalio rengėjai organizuoja festivalio dalyvių, kaimo bendruomenių atstovų ir svečių eiseną nuo kultūros namų iki kaimo parko, kuriame bus įrengta scena.
Varžybų teisėjai prieš sportinių varžybų pradžią (12.45 val.) organizuoja  olimpinės mylios (1988 m) bėgimo varžybas. Vėliau (16.00 val.) festivalio mini maratono (3900 m) bėgimas.
Šventės globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
Renginio vedėjas ir šventės balsas - Joniškio garbės pilietis Juozas Šalkauskas.

Scenoje pasirodys geriausi Joniškio ir Žagarės kultūros centrų saviveiklininkai ir atlikėjai, sporto centro šokėjos, šokių grupė „Avantiūra“, romansų grupė „Ašalia“ ir kt., festivalio svečiai, Latvijos lietuvių bendruomenės dainų ir šokių kolektyvai, kiti atlikėjai.
13.00 valandą, tuoj po iškilmingo festivalio atidarymo, vyks sportinės varžybos, šaškių, šachmatų varžybos festivalio taurei laimėti, saviveiklinių kolektyvų pasirodymai, numatyta dviejų valandų speciali programa vaikams.
Vakare koncertuos grupė „Poliarizuoti stiklai“ ir Šarūnas Mačiulis, merginų grupė „4 Roses“, vėliau – grupė „Tautinis brandas“, ir grupė „Vega“ . Uždegsime šventinį laužą, nugriaudės įvairiaspalvis šventinis festivalio fejerverkas.
Vidurnaktį festivalio muzikinė vinis – grupės „Thundartale“ koncertas.
Po koncerto - naktiniai šokiai – diskoteka su grupe „Petnešos“.
Tikimės, kad šis festivalis suteiks malonių akimirkų ne tik vietiniams gyventojams, bet ir atvykusių bendruomenių atstovams bei festivalio svečiams.
     Festivalio metu vyks atrakcijos vaikams, įvairūs atrakcionai, estafetės, batutas, prekyba gaiviaisiais gėrimais.
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Kirnaičių kaimo bendruomenės pirmininkas  Kęstutis Ladukas

 

Skelbimas - galite atsisiųsti

Programa

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į SVEIKO MAISTO KONKURSĄ „VALGYK Į SVEIKATĄ“

SPORTINIŲ VARŽYBŲ NUOSTATAI

Paraiška varžyboms

Kvietimas amatininkams


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt