• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Tarp kandidatų – ir mūsų rajono kaimo bendruomenė

Paskelbta: 2016-09-12 15:17:32

Po karštų diskusijų konkurso „Lietuvos kaimo spindulys 2016“ komisija iš daugiau nei 100 paraiškų atrinko ir patvirtino 24 kaimo bendruomenes, kurios varžysis paskutiniajame Žemės ūkio ministerijos įsteigtų apdovanojimų etape.

„Toks kaimo bendruomenių aktyvumas teikiant paraiškas apdovanojimams ir jų nuveikti darbai labai džiugina. Tai rodo, kad kaimo vietovėse turime veiklių piliečių, kurie buriasi į bendruomenes ir stengiasi tiek dėl savo artimųjų, kaimynų bei draugų, tiek dėl valstybės. Būtent tokios aktyvios bendruomenės yra tikrosios klestinčios Lietuvos kūrėjos“, – džiaugėsi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Didžiausia konkurencija tarp bendruomenių susidarė apdovanojimų kategorijose „Už pozityvius pokyčius“ (25 paraiškos), „Už kultūros puoselėjimą“ (17 paraiškų), „Sveikiausia ir sportiškiausia bendruomenė“ (16 paraiškų).

Į jau septintąjį kartą vykstančius „Lietuvos kaimo spindulio“ apdovanojimus aktyviai įsitraukė visa Lietuva. Paraiškų sulaukta net iš 37 savivaldybių. Aktyviausiai pretendentus apdovanojimams siūlė Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos, Elektrėnų, Ignalinos, Kauno, Šakių ir Zarasų rajonų savivaldybės.

Tarp kandidatų nominacijai „Už kultūros puoselėjimą“ ir mūsų rajono Gasčiūnų kaimo bendruomenė. Palaikykime ją balsuodami – garsinkime savo rajoną!

Savo nuomonę, kurioms 8 kaimo bendruomenėms turi atitekti „Lietuvos kaimo spindulio 2016“ statulėlės ir piniginiai prizai, gali išsakyti kiekvienas iš mūsų – iki rugsėjo 16 d. vyks viešas balsavimas svetainėje www.spindulys2016.lt    (http://www.delfi.lt/media/kaimo-spindulys-2016/?page=balsavimas).

„Lietuvos kaimo spindulio 2016“ nugalėtojai bus oficialiai paskelbti iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje rugsėjo 27 d. Vilniaus Rotušėje.

Lietuvos kaimo bendruomenių apdovanojimai „Lietuvos kaimo spindulys 2016“ yra skirti padėkoti kaimo bendruomenėms, pasižymėjusioms savo veiklumu ir įnešusioms reikšmingą indėlį ne tik į savo regiono, bet ir į visos Lietuvos augimą verslo, inovacijų, kultūros, sveikatingumo, tradicijų puoselėjimo bei kitose srityse.

Gasčiūnų kaimo bendruomenė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt