• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Sveika siela- sveikas žmogus

Paskelbta: 2018-05-21 10:39:59

Stupurų kaimo bendruomenė įgyvendina naują projektą "Sveika siela - sveikas žmogus". Projektas finansuojamas nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo Joniškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Skirta 180 eurų parama. Projekto tikslas yra tausoti, saugoti ir stiprinti kaimo bendruomenės narių psichologinę sveikatą. Kad būtų pasiektas numatytas tikslas, bendruomenės nariai nutarė išklausyti psichologo parengtos paskaitos apie asmens psichologinę sveikatą, praktinio užsiėmimo metu įtvirtinti gautas žinias apie psichologinę sveikatą bei  viešinti projektą.
Todėl gegužės 13 d. stupuriškiai rinkosi  į bendruomenės namus, kur psichologė A. Sakalienė vedė seminarą tema „Ką daryti kai svyra rankos? Kaip rasti gyvenimo džiaugsmą?“. Užsiėmimo metu dalyviai ne tik klausėsi teorinių žinių, bet ir patys aktyviai dalyvavo diskusijose, išsakė savo nuomonę, pastebėjimus, dalinosi asmenine patirtimi. Seminaro metu psichologė žaismingai ir labai įtaigiai padėjo dalyviams nustatyti lūkesčius ir tikslus, atskleisti savo asmenybės tipą, rasti būdų, kaip suvaldyti stresinę situaciją bei pasidalino žiniomis, kas padeda, motyvuoja esant sunkiomis gyvenimo akimirkomis.

Projekto dalyviai ne tik įgijo naudingų žinių, patarimų, bet ir puikia praleido laiką kartu diskutuodami, dalindamiesi savo patirtimi, išklausydami vienas kitą. Praturtėję dvasiškai ir pasisėmę teigiamų emocijų stupuriškiai nusprendė, kad ir toliau tikslinga rengti tokius užsiėmimus.

Stupurų kaimo bendruomenės informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt