• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Šv. Jurgio parapijai rūpi parapijiečių saugumas

Paskelbta: 2021-01-12 10:35:51

Dvi savaites užsitęsęs šventinis laikotarpis su Covid-19 pandemijos suvaržymais neleido būriuotis žmonėms.

Šv. Jurgio parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis drauge su aktyviais parapijiečiais įvairiais būdais  priminė apie šviesą atspindinčių priemonių svarbą. Vienus tikinčiuosius kalbino telefonu, primindami kaip saugiai elgtis kelyje, kaip nešioti atšvaitus ir kitas priemones atspindinčias šviesą, kiti atšvaitų rado prie namų vartų. Išradingi pastoracinės tarybos nariai dalį atšvaitų pakabino ir ant eglutės, maumedžio šakų, kad atskubėję pakvėpuoti, sportuoti gamtoje ir pasivaikščioti ant Uolyno kalno juos surastų. Per dvi savaites išdalinta trisdešimt atšvaitų, penkios rankinės, penkios liemenės.

Taip netradiciškai Skaistgirio Šv. Jurgio parapija metų sankirtoje dalyvavo respublikiniame ,,Eismo saugumas bendruomenėse" projekte.

Kasdienis triūsas atsiperka šimteriopai. Štai kalbamės su parapijiečiais, kaskart primindami saugiai elgtis keliuose, dovanojame projekto organizatorių ir vykdytojų parūpintas šviesą atspindinčias priemones, ir rezultatą turime. Keliuose sumažėjo skaudžių eismo nelaimių, vis rečiau į kelionę išsiruošia apsvaigę asmenys, tamsoje tiek pėstieji, tiek dviratininkai nešioja šviesą atspindinčias priemones. Visa tai mus džiugina ir skatina nenuleisti rankų prevencinėje veikloje, bei dalyvauti projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse" eilę metų.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt