• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Susitikime su kaimyninių rajonų VVG aptartos aktualijos

Paskelbta: 2018-06-06 16:28:07

Birželio 6 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“pakvietė kaimynines vietos veiklos grupes į tradicinį susitikimą pasidalinti aktualijomis dėl vietos plėtros strategijų įgyvendinimo. Neformalus, bet labai prasmingas susitikimas vyko Akmenėlių dvare. Dalyvavo Joniškio, Akmenės, Kelmės, Raseinių, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonų vietos veiklos grupių darbuotojai, Pakruojo vietos veiklos grupės valdybos nariai, Pakruojo rajono savivaldybės vicemeras J. Juozapaitis.

Susitikime aptarta vietos plėtros strategijų įgyvendinimas ir problemos, taisyklių reikalavimai, kvietimai, vietos projektų vertinimas ir įgyvendinimas. Visos vietos veiklos grupės susiduria su panašiomis problemomis – taisės aktų kaita ir neapibrėžtumas, absurdiški pareiškėjams adresuoti paklausimai iš Nacionalinės mokėjimo agentūros ir kt.

Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė, kuri šiuo metu yra Šiaulių apskrities atstovė Vietos veiklos grupės tinkle, pasidalijo informacija ir pastebėjimais iš VVG tinklo posėdžio. Pakruojo r. sav. Guostagalio paslaugų centro direktorė Virginija Jocienė papasakojo, kaip sekasi įgyvendinti socialinio verslo vietos projektą.

Vyko diskusija visiems aktualiomis temomis.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt