• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Susitikime su kolegomis aptartos aktualijos

Paskelbta: 2022-03-28 10:23:27

Penktadienį, kovo 25-ąją  Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės kvietimu Joniškio VVG administracijos darbuotojos dalyvavo kaimyninių rajonų vietos veiklos grupės atstovų susitikime dėl vietos plėtros strategijų ir tarptautinių projektų įgyvendinimo. Aptartos aktualijos, diskutuota apie Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo eigą, problemas bei iššūkius, naujų VPS rengimo ypatumus.

Vyko diskusijos dėl sumanių kaimų plano rengimo. Vietos veiklos grupės neabejotinai dalyvaus kaimų sumanumo skatinime, VVG tinklo iniciatyva jau vyksta seminarai šia tema, tačiau neaiškumų dar labai daug.

Kalbėta apie tarptautinio bendradarbiavimo projektus, kitas veiklos aktualijas.

Prasminga ir įdomi susitikimo dalis – Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės teritorijoje įgyvendintų vietos projektų lankymas Renavo dvaro sodyboje, Sedoje, susipažinta su įkvepiančiu socialinio verslo projektu, įgyvendinamu labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“.

Susitikimas su kolegomis iš Šiaurės vakarų Lietuvos, Akmenės rajono, Plungės rajono savivaldybės ir Telšių rajono vietos veiklos grupių, aktualijų aptarimas, tarpusavio diskusijos buvo naudingos ir prasmingos.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt