• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Stiprino gebėjimus, sėmėsi optimizmo

Paskelbta: 2020-09-30 14:26:51

Rugsėjo 22-ąją projekto “Vaikai užauginti” dalyviai stiprino save socialinių pilietinių gebėjimų ugdymo užsiėmimuose, kuriuos vedė Nijolė Narmontaitė, teatro ir kino aktorė, penkių knygų autorė, save vadinanti nepagydoma optimiste.

Projekto „Vaikai užauginti“ dalyviais yra ne tik kaimiškų teritorijų, bet ir Joniškio bei Pakruojo miestų gyventojai, tačiau šįkart užsiėmimus nutarta surengti kaimuose: Gaižaičiuose bei Rudiškiuose. Dažniausiai kaimas važiuoja į miestą, tegu nors retsykiais būna atvirkščiai.

Susitikimo tema labai aktuali: kritinio mąstymo ugdymas, netikrų naujienų atpažinimas, kūno kalba, pavojų sau ir aplinkiniams įvertinimas ir reagavimas. Aktorė Nijolė Narmontaitė jas išdėstė žaismingai ir išradingai, įtraukdama kiekvieną dalyvį ir įtikindama: neverta nuleisti rankų jokioje situacijoje, net tuomet, kai, atrodo, visos durys užsidaro. Ieškokite langų, ieškokite rakto skylutės, dairykitės, gal kitos durys jums veriasi dar plačiau. Ieškokite džiaugsmo, kad kiekviena diena virstų šviesesne.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt