• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Stebėta, ar saugūs mūsų vaikai

Paskelbta: 2018-09-24 09:17:13

Rugsėjis. Mokslo metų pradžia. Po vasaros atostogų vaikai grįžta į mokyklas, darželius. Ar saugūs mūsų vaikai gatvėje? Pirmąsias dvi rugsėjo savaites Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ moterys, Reibinių kaimo bendruomenės nariai akylai stebėjo, kaip elgiasi mūsų vaikai eidami į mokyklą ir grįždami namo. Džiugu, kad tėveliai pasirūpinę vaikų saugumu, ant kuprinių iš tolo šviečia atšvaitai. Vieni jų nešioja pirktus, dovanotus, kiti mamų pagamintus.  Vairuotojai  budrūs sankryžose, perėjose, nes vaikai išsiblaškę, pasirenka kuo trumpesnę kelio atkarpą, skuba neapsižvalgę.

Abiejų nevyriausybinių organizacijų aktyvistai su gatvėje sutiktais vaikais prisiminė kelių eismo taisykles, mokėsi kaip taisyklingai nešioti atšvaitus. Pradinių klasių mokytojoms dovanotos knygelės, kurios mokiniams ir mokytojoms kartas nuo karto prisimins kaip saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis kelyje tamsiu paros metu.

Akcijos organizuotos dalyvaujant respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“. Džiugu, kad Skaistgirio gimnazijos mokiniai, mokytojai noriai bendradarbiauja su nevyriausybinių organizacijų atstovais dalyvaujant projekte.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt