• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Skakų kaimo bendruomenė susirenka per Žolines

Paskelbta: 2016-08-22 11:34:39

Žolinės Skakuose – tradicinė šventė, per kurią pabūti kartu kaimo bendruomenė susirenka nuo pat susikūrimo. Tai vasaros ir rudens sandūra, padėkos už visas vasaros gėrybes, derliaus paaukojimo ir pašventinimo, o kartu ir atsisveikinimo su želmenimis bei gėlynais šventė.

Šiemet Žolinių švęsti Skakų bendruomenės nariai susirinko rugpjūčio 13 d. Kaip ir kasmet, pirmiausia  rimties minutei susitiko Skakų kapinaitėse, kur paminėjo mirusiuosius, garsiai paskaitė čia pat kapinaitėse besiilsinčio Bronislavo Vaitiekūno eiles. Skakų bendruomenės namuose Šv. Mišias aukojo naujasis Kriukų parapijos kelbonas kunigas Vaidas Mikalčius.

Kultūrinę renginio programą organizavo Joniškio kultūros centro Kriukų skyriaus renginių organizatorė Raimonda Žarienė: įvyko saviveiklininkų koncertas, o vėliau smagūs žaidimai įtraukė kiekvieną. Moterys pynė vieną už kitą gražesnius vainikus, vyrai varžėsi kuris taiklesnis, bandydami vainikus užmesti ant ąžuolo šakos. Čia pat susikūrusios komandos lenktyniavo smagiose estafetėse.

Bendruomenės pirmininkas Jonas Lingevičius sako: šiemet Žolinės Skakuose tikrai išskirtinės, kartu tai buvo susipažinimas ir su naujuoju parapijos kelbonu, ir su renginių organizatore, kurios nuoširdumas, išradingumas ir gebėjimas aktyvinti žmones sužavėjo kiekvieną.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt