• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Skaistgiryje minėta Eismo saugumo diena

Paskelbta: 2018-04-19 08:59:36

Skaistgirio Šv. Jurgio parapija kvietė kartu paminėti Eismo saugumo dieną. Į organizatorių kvietimą atsiliepė Reibinių, Ramoškių kaimų  ir Skaistgirio miestelio tikintieji. Homilijos metu parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis kvietė keliuose būti budriems, saugoti ne tik kitus, bet ir save.

Po Šv. Mišių susirinkusieji kalbėjo eismo saugumo klausimais. Pasidžiaugė Skaistgirio susivienijimo dalyvavusio respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse – 2017“ pasiektais rezultatais, buvo dalijamos priemonės eismo saugumo prevencijai. Pasak pokalbio dalyvių keliuose dar pasitaiko greičio mėgėjų, o tai kelia pavojų vairuotojui ir eismo dalyviams. Susirinkusieji džiaugėsi, kad dažni policijos pareigūnų reidai kaimų ir miestelio keliuose sudrausmina nepaklusnius vairuotojus ir pėsčiuosius.

Nutarta dalyvauti ir 2018 metais vyksiančiame respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse – 2018“ sudarant susivienijimą, į kurį  jungtis parodė norą Šv. Jurgio parapija, Reibinių kaimo bendruomenė ir Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė“. Pasak visus  metus  koordinavusios Skaistgirio susivienijimo dalyvavimą projekte Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ pirmininkės Vidos Urbonienės, smagiausia, kai metų finiše matosi rezultatas. Jo nepasieksi neturėdamas stiprios bendraminčių komandos.

Visada į kvietimą bendradarbiauti atsiliepia bendruomenės, priešgaisrinės tarnybos pareigūnai, medikai, kultūros darbuotojai. Šiemet startuoti projekte pradedame minėdami eismo saugumo dieną. Jei yra noras dalyvauti projekte, tai ir pildysime paraišką susijungę į susivienijimą. Ieškosime naujų formų šviečiamiesiems renginiams, žinoma neatsisakysime ir jau tradiciniais tapusių renginių.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt