• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Skaistgirio miestelio bendruomenė įgyvendino projektą

Paskelbta: 2019-12-03 10:57:30

Skaistgirio miestelio bendruomenė 2019 metais parengę projektą ,,Medžio ir paukščio bendrystė“  pateikė paraišką paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017 – 2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ ir gavę 1420,00Eur finansavimą, projektą įgyvendino.

Projektą įgyvendinant Skaistgirio Uolyno kalno slėnyje pastatytos keturios paukščių skulptūros. Prie laiptų vedančių į slėnį sutūpusi pelėdų šeima kviečia nepraeiti pro šalį. Genelis snapu rašo slėnių pavadinimą. Dar tolėliau su liaunais medeliais slėpynių eina stilizuoti paukščiai. Skulptūras kūrė medžio meistrai E. Kudulis ir B. Alejūnas.  Skulptūros papildys naujai besikuriančią viešąją erdvę, kur miestelio gyventojai ir svečiai galės leisti laisvalaikį ne tik stebint sklandančius šikšnosparnius, klausant paukščių trelių, bet ir pasidžiaugti medžio meistrų kūryba.

Rengiant ir įgyvendinant šį projektą pagrindinis tikslas buvo viešosios erdvės ,,Paukščių slėnis“ savitumo ir patrauklumo sukūrimas. Uždavinys – sukurti ir pastatyti slėnyje keturias paukščių skulptūras.  Projekto uždaviniams sėkmingai pasiekti pasitelkti šeši jauni bendruomenės nariai, kurie šias skulptūras pastatė ir kartu su kitais bendruomenės nariais sutvarkė viešąją erdvę. Išaušus pavasariui vėl pasigirs paukščių trelės, kurias papildys įspūdingos paukščių skulptūros.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt