• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Skaistgiriečiai vėl startuoja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“

Paskelbta: 2020-11-05 13:58:43

Tęsiant respublikinį projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, Skaistgirio susivienijimas, kurio sudėtyje Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė‘‘, Skaistgirio miestelio bendruomenė, Skaistgirio Šv. Jurgio parapija ir Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyriaus saviveiklininkai, užpildė paraišką ir stojo prie starto linijos. Pirmiesiems renginiams sunkus laikotarpis, suvaržymai, karantinas... Bet susivienijimo vedliai randa išeitį nesibūriuojant organizuoti akcijas. Atšvaitų savaitei Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyriaus saviveiklininkai, vadovaujami renginių režisierės Vidos Norkuvienės stebėjo kaip nešiojamos saugaus eismo priemonės. Pasak Vidos Norkuvienės skaistgiriečiai išradingumo nestokoja. Jie atsakingai žiūri į eismo saugumą. Pastebėta, kad nešioja ne tik ankstesnių renginių metu dovanotas eismo saugumui užtikrinti priemones, bet patys pasigamina atšvaitus. Išradingiausios Dalė Jasiūnienė, Žydrė Danasienė, Verutė Borisienė.

Skaistgirio miestelio bendruomenė, vadovaujama Vidos Urbonienės, organizavo informacinę savaitę, kurios metu priminta kaip nešioti eismo saugumui skirtas priemones. Bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Sigitas Petraitis sutiktiems kelyje žmonėms ne tik priminė eismo taisykles, bet ir supažindino su naujovėmis žymint dviračius ir kitus vertingus daiktus. Kiekvienam norinčiam patarė, padėjo pasižymėti dviračius, skuterius.

Pasak susivienijimą koordinuojančios moterų draugijos ,,Versmė“ vedlės Vidos Urbonienės, projekte pradėta dalyvauti 2012 metais. Atsitiktinai radome kvietimą rengti paraiškas ir dalyvauti projekte. Susigundėme ir įsijungėme į projektą antrais projekto metais. Ir taip iki pat šiol kasmet jame dalyvaujame. Dirbame sistemingai, bendradarbiaujame tarpusavyje, taip pat ir su bendruomenės pareigūnais, medikais, savivaldybe, priešgaisrine tarnyba, saugios kaimynystės grupėmis. Šiemet Covid-19 pakoregavo mūsų veiklą, bet nebūtinas masiškumas, dirbame atskirai su pavieniais žmonėmis, stebime aplinką, kviesime į įvairias akcijas kurioms nereikia susiburti, galima dalyvauti ir pavieniui.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt