• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Sielos harmonija- sveikas žmogus

Paskelbta: 2019-07-15 15:48:16

Stupurų kaimo bendruomenė sėkmingai baigė įgyvendinti projektą „ Sielos harmonija - sveikas žmogus“. Šis projektas buvo orientuotas į žmonių psichinę sveikatą bei tęsė 2018 m. projekte „Sveika siela- sveikas žmogus“ pradėtą veiklą. Projektas sulaukė didelio susidomėjimo ir gausaus dalyvių skaičiaus.

Projektas  „Sielos harmonija - sveikas žmogus“ buvo  orientuotas į kaimiškoje vietovėje gyvenančius asmenis, kuriems dėl gyvenamos vietos ar amžiaus yra apribotos galimybės lankytis rajono centre, kur yra didesnė galimybė pasisemti žinių apie žmogaus sveikatą. Projekto tikslas - tausoti, saugoti ir stiprinti kaimo bendruomenės narių psichologinę sveikatą bei dvasinę pusiausvyrą. Projektas finansuotas iš Joniškio rajono biudžeto lėšų(420 eurų) bei Stupurų kaimo bendruomenės nario mokesčio lėšų (80 eurų).

Užsiėmimus vedė lektorė Svetlana Sarasvati. Projekto užsiėmimai buvo suskirstyti į penkis etapus. Kiekvieno etapo metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti su naujais sveikatinimo būdais bei praktiškai išbandyti įvairias atsipalaidavimo technikas.

Dalyviai džiaugėsi išmokę taisyklingos kvėpavimo technikos, išmokę taisyklingai atlikti tempimo pratimus bei mankštintis. Taip pat turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti atpalaiduojančią Tibetietiškų dubenėlių terapiją bei Gongų garsų poveikį žmogaus sveikatai. Moterys džiaugėsi išmokusios pėdų bei veido masažo pagrindų. Paskutinio užsiėmimo metu dalyviai atsipalaidavo naudodami meno terapiją. 

Dalyviai džiaugiasi galėdami savo kaimiškoje vietovėje pasinaudoti naudingais sveikatai patarimais, turiningai praleisti laisvalaikį bei propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Stupurų kaimo bendruomenės informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt