• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Šiaulių apskrities vietos veiklos grupės aptarė VPS aktualijas

Paskelbta: 2020-06-22 10:02:17

2020 m. birželio 18 d.  vyko Šiaulių apskrities vietos veiklos grupių susitikimas, kuriame dalyvavo Joniškio, Akmenės, Kelmės, Raseinių, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonų vietos veiklos grupių darbuotojai. Susitikimų tikslas: aptarti įgyvendinamų vietos plėtros strategijų aktualijas, pasidalinti patyrimais, kartu ieškoti atsakymų į klausimus.

Šįkart vietos veiklos grupė "Radviliškio lyderis" pakvietė kolegas į Baisogalą.

Kaip visad buvo daug aptariamų temų ir diskusijų. Kiekviena vietos veiklos grupė pasisakė, kaip sekasi įgyvendinti vietos plėtros strategiją, su kokiais iššūkiais susiduria, kaip sprendžia problemas.

Susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Baisogalos seniūnė, "Radviliškio lyderio" valdybos nariai. Džiugina ir lengvą pavydą kelia Radviliškio rajono savivaldybės požiūris į kaimo bendruomenes. Anot mero Antano Čepononio: „niekas kitas kaime neturi tokios jėgos kaip bendruomenės. Nei mokykla, nei darželis, nei biblioteka. Niekas!“ Radviliškio rajono bendruomenės savo veikloje sulaukia supratimo ir realios pagalbos iš savivaldybės.

Susitikimo dalyviai apžiūrėjo kelis įgyvendintus vietos projektus – konditerijos cecho įkūrimą bei Baisogalos bendruomenės projektą įrengiant vandenlenčių pramogų parką.

Susitikimas buvo naudingas ir prasmingas.

Nuo Joniškio VVG dalyvavo administracijos darbuotojos Rimantė Misiūnienė, Dalia Motik, Laimutė Kurtkuvienė bei VVG valdybos pirmininkė Loreta Česnauskienė.

Marijos Žiubrienės nuotrauka


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt