• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Šiais metais kvietimų teikti vietos projektų paraiškas nebebus

Paskelbta: 2019-09-23 11:05:17

Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės teritorijos 2015-2023 m. vietos plėtros strategija sėkmingai įgyvendinama. Buvo paskelbta 17 kvietimų teikti vietos projektų paraiškas pagal įvairias priemones ir veiklos sritis. Gauta 60 paraiškų, 40 iš jų jau skirta parama. Daug vietos projektų vykdytojų ir naudos gavėjų jau džiaugiasi rezultatais. Kiti gi subrandinę projektines idėjas laukia būsimų kvietimų.

2019 metais Joniškio VVG nebeplanuoja skelbti naujų kvietimų teikti vietos projektų paraiškas, nes jau yra paskirsčiusi vietos projektams 80 procentų lėšų, skirtų mūsų Vietos plėtros strategijai. Žemės ūkio ministerija yra nustačiusi, kad likusias lėšas bus galima naudoti tik po tarpinio VPS įgyvendinimo vertimo, kuris numatytas 2019 m. pabaigoje.

Jau yra prasidėjęs bandomasis VPS įgyvendinimo vertinimas keletui pagal tam tikrą metodiką atrinktų vietos veiklos grupių strategijų. Joniškio VVG pareiškė iniciatyvą ir pateko tarp vertinamų pirmiausiai, siekdama greičiau atgauti likusias lėšas ir vėl skelbti kvietimus teikti paraiškas, kad  vietinės iniciatyvos gautų finansinę paramą.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt