• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
  • animacija
Savanoriai susirinko vidurio įsivertinimui

Paskelbta: 2018-07-17 15:46:55

Liepos 16-17 dienomis vyresnio amžiaus žmonės, savanoriaujantys pagal projektą „Vaikai užauginti“ susirinko į vidurio mokymus, kurių tikslas – tobulinti savo veiklą, aptarti ir analizuoti patirtis, stiprinti motyvaciją, įsivertinti. Mokymus vedė lektorė Indrė Samytė.

Vasarą savanoriauja daugiau nei 20 projekto dalyvių, kurie dalį savo laisvalaikio skiria dirbdami pasirinktose organizacijose. Penkios moterys lankosi senelių globos namuose „Santara“, kur jos yra nekantriai laukiamos. Savanorės pastebi, kad globos namų slaugutės dirba nuoširdžiai ir labai sunkiai, tačiau joms nebelieka laiko bendravimui su seneliais, kurie išsiilgę ir dėmesio, ir aplankymų, ir paprasčiausio apkabinimo.

Pamūšio vaikų globos namuose besilankantys trys savanoriai sako, kad didžiausias darbas atliekamas iki atvykimo į vaikų globos namus. Reikia gerai apgalvoti, kaip pasiruošti, ką veikti kartu su vaikais, kuriems netrūksta nei gyvenimo sąlygų, nei daiktų, tačiau labai reikia suaugusio žmogaus patarimų, padrąsinimo, gebėjimo išklausyti, veiklos kartu.

Daug gerų įspūdžių, naujų patyrimų, teigiamų emocijų savanoriai gavo talkindami Joniškio istorijos ir kultūros muziejuje, Žeimelio muziejuje „Žiemgala“, Žagarės bendruomenėje „Veidė“, Atvirame jaunimo centre, Mekių vaikų dienos centre.

„Didžiausi sveikinimai jums, turėjusiems drąsos išeiti iš namų ir žengti į kažką iki šiol nepatirta“,- sakė lektorė Indrė Samytė.

Savanoriavimas tęsiasi. O rugsėjo mėnesį kviesime prie projekto prisijungti naujus dalyvius.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt