• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Savanoriai dirbo Kauno Botanikos sode

Paskelbta: 2020-06-15 12:01:03

Savanorystė turi daug formų ir pavidalų. Birželio 11-12 dienomis dešimt projekto „Vaikai užauginti“ dalyvių, jau savanoriavusių pasirinktose Joniškio ir Pakruojo rajonų įstaigose, išvyko talkininkauti į Kauno botanikos sodą.

Atidėję darbus savo namuose, savanoriai dvi dienas nuoširdžiai plušėjo Botanikos sodo lysvėse ir klombose, realiais darbais prisidėdami prie kuriamo grožio. Kasė, sodino daigus ir  medelius, ravėjo, rinko lapelius ir žiedus arbatoms. Talkos dalyvius džiugino žydinčių pinavijų, rožių, vilkdalgių žiedai, tarpusavio bendravimas, ir žinoma savanoriško darbo prasmingumas.

Jei ką tik atvykę savanoriai iš Joniškio buvo sutikti su lengva nuostaba ir abejone, išlydėti jie buvo kuo nuoširdžiausiai, apdovanojus plenciukais ir daigeliais. Tikras darbo įvertinimas buvo šeimininkų klausimas ar dar atvyks: „Kaip būtų gerai, jeigu dar atsirastų savanorių, mielai priimtume!“

Su kiekviena projekto „Vaikai užauginti“ veikla įsitikiname, kad prasminga ir graži savanorystės idėja vis stipriau prigyja ir atsiskleidžia tarp mūsų krašto žmonių.

Stasės Stulginskienės nuotraukos


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt