• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Saugaus eismo dieną prisiminus

Paskelbta: 2021-04-16 08:24:34

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė", dalyvaujanti respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse", Saugaus eismo dieną kartu su bendruomenės pareigūnais Daina Kaminskiene ir Sigitu Petraičiu išsiruošė į reidą pasidairyti ar saugiai elgiasi kelyje gyventojai.

Džiugu, kad kalbintiems keliaujantiems žmonėms svarbus saugumas keliuose. Vairuotojai mašinose vežiojasi ne tik vaistinėles, gesintuvus, bet ir šviesą atspindinčias liemenes. Dviratininkai, skuterininkai išsiruošdami į kelią irgi nepamiršta šviesą atspindinčių liemenių, o pėstieji atšvaitų. Daugelis sutiktų žmonių džiaugėsi jau ankstesnių akcijų, reidų, metu gautomis šviesą atspindinčiomis priemonėmis iš projekte dalyvaujančių Skaistgirio susivienijimo organizacijų. Sakė: moterų draugijos nariai, miestelio bendruomenės aktyvas, kultūros skyriaus saviveiklininkai ir jų vadovės, parapijos klebonas su pastoracinės tarybos nariais, saugių kaimynysčių vadovai, bendruomenės pareigūnai vis primena apie eismo saugumą, šviesą atspindinčių priemonių svarbą, atsakomybę kelyje ne tik saugant save, bet ir aplinkinius. Jei neturime atšvaito, liemenės, jau žiūrėk ir tiesia.

Draugijos moterys vadovaujamos Vidos Urbonienės prieš aštuonis metus įsijungė į šį projektą. Dabar jau kelinti metai susibūrė stiprus susivienijimas sėkmingai besirūpinantis ne tik savo organizacijų narių, bet ir visų gyventojų švietimu eismo saugumo temomis,- sakė ne vienas sutiktasis.

Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė" moterys atviros: antri metai negalime būriuotis, negalime rengti didelių renginių, tai dalyvaudamos projekte dirbame švietėjišką darbą su pavieniais sutiktais žmonėmis. Didžiuliai mūsų patarėjai, pagalbininkai yra bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Sigitas Petraitis, kuriems esame dėkingos.

Reido metu sutikta penkiasdešimt eismo dalyvių, iš kurių tik keli neturėjo šviesą atspindinčių priemonių. Neturėjusiems jos dovanotos.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt