• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Renginyje apžvelgti projekto "Vaikai užauginti" rezultatai

Paskelbta: 2021-08-23 11:17:24

Rugpjūčio 19 dieną vyko atvira projekto "Vaikai užauginti" konferencija. Apžvelgti pagal programą „54+“ nuo 2018 m. vykdomo projekto tikslai, rezultatai, veiklos.
Renginys vyko Gasčiūnų tradiciniame amatų centre, kuriame Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus iniciatyva atsidarė jaukus Amatų kiemelis.
Konferencijos dalyvius pasveikinusi Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė, pati dalyvavusi projekte kaip savanorė, pastebėjo, kad amatai šiame renginyje - ne atsitiktinumas. Savanoriaujant socialinėje srityje, visada kyla iššūkis, kaip rasti kontaktą su globojamais asmenimis, ką konkrečiai veikti. Rankdarbiai - vienas iš puikiai pasiteisinusių metodų.
Projektą koordinuojanti Loreta Česnauskienė pasidžiaugė, kad numatyti projekto rodikliai pasiekti ir viršyti, kad per visą projektą įgyvendinimo laiką ją pasiekdavo puikūs dalyvių atsiliepimai. Savanorystės idėja vyresnio amžiaus žmonėms dabar jau atrodo priimtina ir viliojanti.
Savo įspūdžiais, įsimintiniausiomis akimirkomis dalijosi projekto dalyviai Renė Tamošiūnienė, Elena Karnišauskienė, Vaclovas Martinaitis ir kiti, organizacijų, priėmusių savanorius atstovai.
Renginio dalyviai su malonumu išbandė save vilnos vėlimo edukacijoje, kurią vedė tautodailininkė Birutė Dargytė - Kybartienė, makrame technika rišo dekoracijas su tautodailininkė Reda Pečkuviene, darė molinius suvenyrus su Jurdaičių socialinės globos namų auklėtiniais. Visur džiaugsmingai dalyvavo Saulės pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centro jaunuoliai. Jie patys demonstravo ir kitus paskatino išbandyti piešimą ant vandens ebru technika bei piešimą olifu mašina.
Jaukus ir šiltas renginys su ypač kūrybinga ir nuoširdžia publika.

Daugiau renginio akimirkų Joniškio VVG facebook paskyroje


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt