• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Renginiai, skirti projektui ,,Eismo saugumas bendruomenėse - 2019“ pasiekė finišą

Paskelbta: 2020-01-14 11:33:02

Skaistgirio Šv. Jurgio parapijos akcija ,,Saugus šventinis laikotarpis“ baigė Skaistgirio susivienijimo, koordinuojamo Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“, renginių ciklą, skirtą respublikinio projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse – 2019“. Visus 2019 metus vyko renginiai , akcijos, pokalbiai, edukacijos  eismo saugumo klausimais, kuriuos organizavo Skaistgirio susivienijimą atstovaujančios Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė“ ir Skaistgirio miestelio bendruomenė, vadovaujama Vidos Urbonienės, Skaistgirio Šv. Jurgio parapija su klebonu kunigu Andriumi  Trakšeliu ir Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyrius vadovaujamas kultūrinių renginių organizatorės Vidos Norkuvienės. 

Iš viso organizuota 20 įvairių renginių, kurių metu prisimintos eismo taisyklės, šviesą atspindinčių priemonių svarba, diskutuota eismo saugumo klausimais su bendruomenės pareigūnais, medikais.

Akcija ,,Saugus šventinis laikotarpis“ tęsėsi  nuo Advento pabaigos iki Trijų Karalių. Jos metu buvo aktyviai kalbamasi su parapijiečiais eismo saugumo klausimais. Didelis dėmesys buvo skiriamas dviratininkams, skuterių vairuotojams, mažiesiems parapijiečiams. Kaskart po pamaldų parapijos klebonas primindavo auksinę taisyklę, kad kelyje elkimės taip kaip norėtume, kad elgtųsi su mumis. Neviršykime greičio, segėkime atšvaitus, nepamirškime liemenių, žibintuvėlių, tamsiu paros metu būkime matomi, tuomet ir nelaimių išvengsime. Baigiantis akcijai skaistgiriečiai pasidžiaugė, kad metai praėjo be skaudžių įvykių keliuose. 

Keletą metų dalyvaujant projekte, kurį vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, o organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Skaistgirio krašto gyventojai  aprūpinti eismo saugumui užtikrinti priemonėmis.  Šviečiamoji veikla baigta, belieka laukti susumuotų rezultatų, o jie priklausys ir nuo mūsų visų atiduotų balsų ir dalyvavimo papildomuose renginiuose. Dar turime laiko - sausio mėnesį pasiūkime iš ekologiškų medžiagų rankinę ar kurkime ir pasiūkime katinui Miciui kostiumą ir atstovaudami pasirinktą susivienijimo organizaciją dalyvaukime projekte. Turintys sumanymų kreipkitės į Skaistgirio susivienijimo koordinatorę Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ pirmininkę Vidą Urbonienę. Gal būt jūsų sumanymas bus įgyvendintas, pelnys prizą jums, o susivienijimui papildomus taškus.  Susivienijimo organizacijų vadovė, parapijos klebonas ir kultūrinių renginių organizatorė dėkingi visiems prisidėjusiems prie projektinės veiklos 2019 metais.

Skaistgirio Šv. Jurgio parapijos informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt