• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Ramoškiečiams rūpi pažinti žolynus

Paskelbta: 2016-08-05 23:04:42

 Ramoškių kaimo bendruomenė liepos paskutinę savaitę surengė talką savo bendruomenės kieme. Iš dvidešimt vieno bendruomenės nario į bendruomenės kiemą atskubėjo pusė narių. Kol jaunimas pjovė žolę, grėbė ją, vyresnieji tiesiog žoliavo. Sakoma, kad iki žolinės dar visi žolynai nepraradę savo gerųjų savybių. Smagu buvo stebėti spėliojant augalų pavadinimus, jų savybes.

Tą pačią dieną Ramoškiuose svečiavosi seniūnaitė Vida Urbonienė, kurios vadovaujama Skaistgirio moterų draugija "Versmė' apjungė visus visuomenininkus esančius seniūnijos teritorijoje į susivienijimą dalyvavimui respublikiniame projekte "Eismo saugumas bendruomenėse'. Viešnia išdalijo eismo saugumui užtikrinti šviesą atspindinčias priemones: dviratininkams liemenes, pėstiesiems atšvaitus, taip pat atmintines kur kreiptis įvykus nelaimei kelyje.

Pabaigę talką bendruomenės nariai nuskubėjo į Vilkijos upelio lankas, kur toliau žoliavo. Pasak bendruomenės senjorų, žolynai tinka ir vaistui, ir arbatai. Ramoškių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Urbonaitė kartu su būreliu bendruomenės narių prasmingai praleidę pavakarę išsiskirstė namo.

Rugsėjo mėnesį Ramoškių kaimo vaikai kartu su senjorais Skaistgirio bibliotekoje kurs stendą eismo saugumo tema.

Vida Urbonienė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt