• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Projektų atrankos komitetas svarstė 4 kvietimo paraiškas

Paskelbta: 2018-03-26 16:57:35

Kovo 26 d. rytą susirinkusi Joniškio VVG valdyba posėdžiavo kaip vietos projektų atrankos komitetas. Dalyvavo 9 komiteto nariai bei du vietos projekto pareiškėjai. Nuotoliniu būdu (per skype) komiteto posėdį stebėjo Nacionalinės mokėjimo agentūros  vyr. specialistė Ieva Mizejė.

Komitetas diskutavo ir priėmė sprendimą dėl kvietimo teikti vietos projektus Nr. 4 metu gautų vietos projektų paraiškų perdavimo į kitą vertinimo etapą.

Šiam kvietimui buvo gauta 4 vietos projektų paraiškos pagal VPS veiklos sritį „VVG teritorijos renginiai skatinantys jaunimo iniciatyvas“:

  • Sporto šventė Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai. Pareiškėjas Mindaugių kaimo bendruomenė.
  • „Sportuoju, dainuoju ir dviračiu važiuoju“. Pareiškėjas Sporto klubas „Žvelgaitis“.
  • Tarptautinis žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalis „Šimtmečio šviesoj – mes sporte ir dainoj...“. Pareiškėjas Kirnaičių kaimo bendruomenė.
  • Festivalis „Saulėtosios naktys“ 2018. Pareiškėjas VŠĮ „Teisinga muzika“

Projektų pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo metu visos vietos projektų paraiškos surinko ne mažiau kaip 60 balų ir buvo pripažintos kokybiškomis, sukuriančiomis pakankamą pridėtinę vertę siekiant VPS tikslų.

Preliminariai įvertinus nustatyta, kad vietos projektai atitinka visas tinkamumo sąlygas, susijusias su tinkamomis finansuoti išlaidomi.

Posėdyje buvo priimtas sprendimas pritarti vietos projekto paraiškoms ir perduoti į kitą vertinimą etapą Nacionalinėje mokėjimo agentūroje.
 

2018-03-26 PAK posėdžio protokolo nutariamoji dalis


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt