• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Projekto „Kartos kartu“ veiklos 2022 metais

Paskelbta: 2022-12-27 14:58:37

2022 metais buvo toliau vykdomos teritorinio bendradarbiavimo projekto “Kartos kartu” veiklos.

Per pirmus dvejus tarptautinio bendradarbiavimo projekto "Kartos kartu" įgyvendinimo metus telšiškiai siuntė savo dalyvius į Joniškio, Molėtų, Prienų VVG organizuojamus renginius. 2022-ųjų pradžioje projekto "svorio centras" persikėlė į Žemaitijos sostinę. Sausio 6-ąją projekto partneriai Telšių VVG pakvietė į istorinio - kultūrinio pažinimo renginį vis dar kalėdiniais papuošimais pasidabinusioje Žemaitijos sostinėje. Dalyvių laukė intriguojantis pasakojimas apie Telšių istoriją, ekskursija, žemaitiškų patiekalų degustacija, kitos įdomybės, ir visa tai žemaičių kalba.

Sausio 14 d. vyko dar vienas įdomus projekto "Kartos kartu" renginys - vienos dienos fotostovykla Telšiuose "Pagauk akimirką". Moderatorius Modestas Normantas pateikė žinių apie fotografijos istoriją, fotoaparato sandarą, dalijosi patarimais apie fotografavimą telefonu, o paskui pakvietė dalyvius praktinei užduočiai viešosiose erdvėse. Šie mokymai ypatingai išpildė teritorinio projekto „Kartos kartu“ pavadinimą –  jaunesni dalijosi savo šiuolaikinėmis žiniomis, vyresni juos papildė savo įgyta patirtimi.

Atšilus orams prasidėjo dviejų dienų žygiai. Buvo derinami įvairūs keliavimo būdai – pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis. Organizatoriai pasirūpino, kad žygių metų pamatytume gražiausias, įdomiausias, ypatingiausias kiekvieno krašto vietas, patirtume išskirtinių įspūdžių. Nueiti kilometrai pėsčiomis, nuvažiuoti dviračiais  miško takeliais, pievomis, kalnais ir pakalnėmis, aplankyti piliakalniai, dvarų parkai, pažintiniai bokštai, energetiniai labirintai, vyko iššūkių ir emocijų pilni plaukimai baidarėmis. Kai kurių žygių metu kepino saulė, dar dažniau – merkė lietus, vargino iki pūslių nutrintos kojos, ištvinę upeliai su netikėtomis povandeninėmis kliūtimis. Kas bebuvę, visą laiką švytėjo dalyvių veidai, lydėjo bendrumo jausmas, tarpusavio pagalba ir supratimas, džiugino Lietuva tokia įvairi skirtinguose regionuose, bet neapsakomai graži ir mylima.

Kai po susitikimų žmonės dėkoja už galimybę pabūti, pamatyti bei turėti geras emocijas, kai matai žmonių švytinčias akis, tai Joniškio VVG kolektyvas supranta kad verta stengtis ir dirbti įgyvendinant tokius projektus.

Dėkojame Joniškio rajono savivaldybei už prisidėjimą įgyvendinant šį projektą.

Dar ne visi žygiai nužygiuoti, dar ne visos temos išdiskutuotos, todėl lauksime Jūsų mūsų veiklose “Kartos kartu”. Iki naujų susitikimų 2023 metais!

Daugiau apie projektą „Kartos kartu“


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt