• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Projekto dalyviai lavino viešo kalbėjimo įgūdžius

Paskelbta: 2019-04-02 10:57:13

"Jeigu tik nustosite mokytis, išlėksite į užribį!"- sakė lektorė Rita Mikailienė projekto "Vaikai užauginti" dalyviams, susirinkusiems į mokymus "Bendravimas gimtąja kalba". Užsiėmimo tikslas - įgyti ir lavinti viešo kalbėjimo įgūdžius, įveikti savo baimes bei balso drebėjimą, išmokti sudominti skirtingas auditorijas.
Patyrusi ir energinga lektorė netikėtomis užduotimis, žaidimais mokė išsigryninti planuojamos viešos kalbos tikslus, parodė, kokiais pratimais galima nuimti kūno įtampą bei įveikti kitus fizinius jaudulio požymius, padėjo suprasti asmeninius trūkumus, davė daug vertingų patarimų, pastabų kiekvienam dalyviui.
Bendravimo gimtąja kalba mokymai susideda iš trijų paskaitų. Kiti užsiėmimai vyks balandžio 12 ir 13 dienomis Skaistgirio bendruomenės namuose. Bus kalbama apie tai, kaip reaguoti į nepatogius klausimus ir išpuolius, atpažinti manipuliaciją, provokaciją, psichologinį spaudimą, apsisaugoti nuo tokių poveikio priemonių ir tinkamai pasipriešinti, taip pat apie žiniasklaidą ir žurnalistus: ką sakyti ir ko nesakyti, kad liktume amžinais draugais ir visi būtų patenkinti.
Džiugu, kad mokymai paskatino įsijungti į projektą "Vaikai užauginti" naujus žmones, iki šiol nedalyvavusius projekto veiklose.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt