• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Prasideda ypač vertingi mokymai

Paskelbta: 2019-03-25 16:45:20

Tuos, kuriems jau yra 55 metai, bet dar nesuėjęs senatvės pensijos amžius, kviečiame dalyvauti projekte „Vaikai užauginti“. Prasideda paskaitų ciklas „Bendravimas gimtąją kalba“. Sakysite, ar tikrai reikia to mokytis, juk kasdien kalbame lietuviškai ir dažniausiai susišnekame? Tačiau ne vienas patiria nerimą, kai tenka pasisakyti prieš auditoriją, atsakinėti į žurnalistų klausimus, atsistoti prieš nepatenkintų žmonių grupę.

Sudalyvavę trijų paskaitų cikle, sužinosite, kokios yra gero oratoriaus savybės, kaip pasirengti viešam kalbėjimui, ko labiausiai bijome prieš pasisakydami iš tribūnos ir kaip tas baimes įveikti. Išmoksime pratimų kūno įtampai nuimti, pasitreniruosime, kaip atsakyti į nepatogius, provokuojančius klausimus ar išpuolius, įgysime pasitikinčio savimi žmogaus kūno laikyseną ir sužinosime daugybę kitų naudingų dalykų.

Mokymus ves Rita Mikailienė, įvaizdžio bei viešųjų ryšių konsultantė ir kūrybiško mąstymo ugdymo trenerė, turinti daugiau kaip 15 metų darbo patirtį ryšių su visuomene srityje.

Pirmoji paskaita vyks kovo 30-ąją  9 val. Skaistgirio bendruomenės namuose (Aušros g. 5, Skaistgirys). Labai laukiame vyresnio amžiaus žmonių, dar nedalyvavusių projekto veiklose. Kiekvienas mokymų dalyvis gaus ypač vertingų žinių ir įgūdžių, mokymų baigimo pažymėjimą, o taip pat ir dovanėlių.

Paskaitose visada bus vietos projekte dalyvavusiems savanoriams.

Daugiau informacija ir registracija: info@joniskiovvg.lt arba telefonu 8 616 05850.

Balandžio 8-ąją Gaižaičiuose projekto dalyviams vyks mokymai tema "Dirbsiu sau". Apie juos bus informuota papildomai.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt