• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Pasirašyta projekto „Kartos kartu“ sutartis

Paskelbta: 2020-03-17 10:22:30

2020 m. kovo 10 d. pasirašyta teritorinio bendradarbiavimo projekto "Kartos kartu" paramos sutartis. Sutarties šalys - Nacionalinio mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos ir Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė.

Projektą kartu su joniškiečiais įgyvendins Telšių rajono vietos veiklos grupė, Prienų rajono vietos veiklos grupė ir Molėtų rajono vietos veiklos grupė „Keisdamiesi keičiame“. Joniškio VVG yra koordinatoriai, atsakingi už sėkmingą projekto įgyvendinimą ir sklandų bendradarbiavimą.

Projektui skiriama 98 119 eurų suma, tai yra 95 procentai visų tinkamų finansuoti projektui įgyvendinti skirtų išlaidų. Numatoma, kad 5 procentus sumos prisidės projekte dalyvaujančių partnerių savivaldybės.

Vykdant projektą visų partnerių teritorijose bus organizuojami renginiai, stiprinantys bendravimą bei tarpusavio supratimą tarp skirtingų kartų, dalijimąsi laiko patikrintomis patirtimis bei gebėjimais ir šiuolaikinėmis technologijomis prieinamomis žiniomis.

Projektas bus įgyvendinamas iki 2022 metų pavasario, o pirmosios veiklos numatytos jau šių metų balandį.

Jei grafiko nepakoreguos ekstremali situacija dėl koronaviruso, per pirmąjį šių metų pusmetį įvyks koordinavimo grupės susitikimas Joniškyje,  žygiai Joniškio ir Prienų savivaldybių teritorijose,  renginys skatinantis istorinį ir kultūrinį pažinimą Joniškio VVG teritorijoje, fotografijos stovykla Prienų VVG teritorijoje.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt