• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Partneriai aptarė projekto "Kartos kartu" aktualijas

Paskelbta: 2021-12-22 10:11:54

Gruodžio 21 d., artėjant gražiausioms metų šventėms, projekto "Kartos kartu" partneriai susitiko Žemaitijos sostinėje Telšiuose aptarti projekto įgyvendinimo aktualijų.
Susitikime "gyvai" dalyvavo Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės, Telšių rajono vietos veiklos grupės, Prienų rajono Vietos veiklos grupės atstovai, o Molėtų rajono vietos veiklos grupės “ Keisdamiesi keičiame“ atstovai prie susitikimo jungėsi nuotoliniu būdu.
Susitikimo metu projekto „Kartos kartu“ koordinatoriai Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė pristatė, kaip sekasi įgyvendinti projektą, kokias  veiklas dar reikės suorganizuoti, su kokias sunkumais susidurta. Informavo, kad Projekto įgyvendinimo pabaigos terminas yra nukeltas iki 2023 metų lapkričio.  Visi sutarė, kad per sausio mėnesį būtina susiplanuoti 2022 metų projekto veiklų tvarkaraštį, kurį būtų galima sėkmingai įgyvendinti. 

Buvo pasidžiaugta, kad nors COVID-19 vis dar diktuoja savo sąlygas ir reikalavimus, projektas mažais tikslingais žingsniukais sėkmingai įgyvendinamas. Keletą veiklų teko atšaukti dėl COVID-19 situacijos, tačiau jos bus organizuojamos vėliau. Negailėta gerų ir gražių žodžių apie projekto turinį – susitikimai skirtinguose Lietuvos regionuose skirtingomis temomis praturtina projekto dalyvių akiratį, pasotina smalsumą ir žinių bagažą apie projekto  partnerių teritorijos istoriją, papročius, paveldą ir kitas tradicijas.
Priminsime, kad projekto tikslas – aktyvinti visų partnerių teritorijose socialinę veiklą įtraukiant į 33 projekto renginius ne mažiau nei 1206 dalyvius. Į visas Projekto veiklas įtraukiami jaunimo atstovai iš kiekvienos VVG teritorijos. Projekto veiklomis bus skatinamas kultūros ir krašto savitumo išsaugojimas ir tradicijų tęstinumas bei kartų bendravimas.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt