• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

NMA pakvietė diskusijai

Paskelbta: 2022-06-20 13:30:38

Birželio 14-ąją Nacionalinė mokėjimo agentūra vietos veiklos grupių atstovus pakvietė į kasmetinę Apskiro stalo diskusiją Molėtų rajone. Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupę atstovavo pirmininkė Nijolė Valuckienė.

Renginio metu buvo dalintasi patirtimis įgyvendinant vietos plėtros strategijas, buvo ieškota sprendimų ir pateikta siūlymų, kurie palengvintų ir padėtų tobulinti paramos VVG administravimo procesus.

NMA Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento atstovai pristatė statistinę informaciją apie VVG įgyvendintus projektus, išmokėtą paramą, kalbėjo apie dažniausiai pasitaikančias klaidas ir jų prevenciją. VVG tinklo pirmininkė Kristina Švedaitė pakvietė visus dalyvius ieškoti bendrų sprendimų supaprastinant paramos administravimo procesą. Susitikimo metu aptarti ankstesnėse diskusijose pateikti pasiūlymai, vietos projektų paraiškų vertinimo ypatumai, diskutuota, kaip keičiasi projekto įgyvendinimas brangstant prekėms bei paslaugoms.

NMA inicijuota Apskritojo stalo diskusija su VVG atstovais – tai kasmetis ir laukiamas susitikimas, skirtas aptarti aktualius vietos plėtros strategijų įgyvendinimo klausimus. Tokios diskusijos neabejotinai yra reikalingos ir visiems svarbios, nes jose dalinamasi aktualiausia informacija, pastebėjimais, aptariami rūpimi klausimai.

VVG tinklo nuotrauka


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt