• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Laiminga vaikystė Kriukuose

Paskelbta: 2021-10-29 10:55:11

Kriukų kaimo bendruomenė "Šešėvė" - aktyviai veikianti, dalyvaujanti visuomeniniame gyvenime, skatinanti savanorišką veiklą, įtraukianti jaunimą į vykdomas veiklas bendruomenė.
Bendruomenės pastangomis yra tvarkoma Kriukų poilsio zona, sulaukianti ne tik vietinių gyventojų, bet ir lankytojų iš aplinkinių kaimų. Iki šiol poilsio zonoje nei niekur kitur aplink Kriukų miestelį nebuvo nė vienos viešai prieinamos vaikų žaidimo aikštelės. 
Dėl karantino bendruomenės pirmininkas negalėjo organizuoti gyvai visuotinio narių susirinkimo, todėl vaikų žaidimo aikštelės idėja gimė ir buvo aptarta bedruomenės nariams bendraujant telefonais. Nutarta įrengti vaikų žaidimo aikštelę Kriukų miestelio parke bei sutvarkyti viešąją erdvę. Bendruomenės nariams pritarus, teikta paraiška "Laiminga vaikystė" pagal Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos 2021 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai sritį "Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams".
Projektui buvo skirtas finansavimas. Už gautas lėšas įsigyta ir sumontuota 3 vaikų žaidimo nameliai, pritaikyti skirtingų amžių grupių vaikams. Vaikai dabar turi gražią, sutvarkytą, patogią erdvę leisti savo laisvalaikį kartu su tėvais ir seneliais.

Kriukų kaimo bendruomenės "Šešėvė" informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt