• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Laikas prasmingiems darbams

Paskelbta: 2017-12-11 09:24:10

Gruodžio penktą dieną visame pasaulyje minima tarptautinė savanorių diena. Lietuva, pagerbdama savo šalies savanorius, pakvietė visus į padėkos renginį „Šimtmečio dovanos Lietuvai“, kuris vyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje.

Stupurų kaimo bendruomenė taip pat prisijungė prie Lietuvos atkūrimo 100-mečio projekto „Dovana Lietuvai“ ir padovanojo neįkainojamą dovaną- savo laiką kitam. Bendruomenėje vyrauja stipri savanorystės idėja- visi darbai, projektai, užsiėmimai vykdomi neatlygintinai. Tačiau pats svarbiausias darbo momentas - tai skirtas laikas kitam. Stupuriškai jau septinti metai prieš šventes aplanko vienišus senolius. Darbščios kaimo moterys ir vaikai ruošia rankų darbo dovanėles, o aktyvūs bendruomenės nariai leidžiasi į kelionę ir lanko garbaus amžiaus senjorus. Tai ne tik savanoriška veikla, bet ir dovana žmogui. Būvimas kartu ir ištartas geras žodis pradžiugina ne tik senolius, bet praturtina ir pačius savanorius.

Geri darbai nelieka nepastebėti. Gruodžio penktą dieną Vyriausybėje pagerbta daugiau nei 400 savanorių, kurių gretose buvo ir Stupurų kaimo bendruomenės nariai. Iškilmingame renginyje sveikinimo žodį tarė premjeras Saulius Skvernelis. Jis ragino nepamiršti svarbiausio Lietuvos simbolio - trispalvės ir savais darbais turtinti Lietuvą. Savo savanorystės patirtimi dalinosi visų mylimas aktorius Giedrius Savickas. Jis priminė, kad mažų darbų nėra. Kiekvienas savanoriškas darbas, skirtas laikas kitam yra svarbus ir svarus. Renginį papuošė Jurgos Šeduikytės koncertas ir VMG komandos įspūdingai pateikti desertai.

Pati didžiausia dovana, tai laikas, kurį galime skirti vienas kitam. Laikas, kurio patys turime labai mažai, bet kuriuo nesavanaudiškai ir neatlygintinai dalinamės su kitais. Bendruomeninė veikla įprasmina savanorišką veiklą, o nuoširdi padėka visus skatina prisidėti prie kilnių darbų.

Lina Vyšniauskaitė,

Stupurų kaimo bendruomenės pirmininkė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt