• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Kvietimas teikti paraiškas projektui "Smart Rural"

Paskelbta: 2020-04-02 11:41:14

„Smart Rural“ – tai dviejų su puse metų projektas finansuojamas Europos Komisijos, kurio pagrindinis tikslas padrąsinti, paskatinti kaimus įgyvendinti/plėtoti Pažangaus kaimo metodus bei strategijas visoje Europoje bei suformuluoti išvadas ir rekomendacijas susijusias su Pažangiais kaimais ateities BŽŪP.
Projekto metu 17 atrinktų kaimų bus suteikta techninė (ekspertinė) pagalba bei konsultacijos. 5 kaimai iš Airijos, Suomijos, Prancūzijos, Čekijos ir Graikijos jau yra atrinkti. Antrajame etape iki 2020 m. birželio mėn., bus atrinkti likusieji 12.
Tarp jų gali būti Jūsų kaimas!
Kaimai, kurie pateiks paraiškas, bet nepateks į atrinktuosius, galės prisijungti prie europinio "Smart village network" (Pažangių kaimų tinklo) ir toliau tęsti tarptautinį bendravimą, bendradarbiavimą, megzti naujus kontaktus, draugystes, partnerystes.
Su atrinktaisiais 17 kaimų dirbs ekspertų komanda, jie turės galimybę keistis patirtimi vykdami vieni pas kitus, kurs savo strategiją ir t.t.
Paraiškas galima teikti iki 2020 m. gegužės 5 d. lietuvių kalba. Visi tolimesni dokumentai, darbas ir bendravimas su ekspertais vyks anglų kalba.

Visa informacija prisegtuose dokumentuose:
- kvietimas teikti paraiškas (lietuvių k.)
- kvietimas teikti paraiškas (anglų k.)
- plakatas "Kelionė tapti pažangiu kaimu" (anglų k.)
- jau atrinktų 5 kaimų aprašymas - profiliai (anglų k.)


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt