• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Konferencijoje aptartos "Leader" įgyvendinimo aktualijos

Paskelbta: 2017-10-26 13:05:35

Spalio 24-ąją Vilniuje vyko Nacionalinės mokėjimo agentūros organizuota konferencija, skirta vietos veiklos grupių strategijų, įgyvendinamų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonę „Leader programa“, aktualijoms aptarti.

Įžanginį žodį tarė NMA direktorius Erikas Bėrontas. Jis pabrėžė, kad tik konstruktyviai diskutuojant galima prasmingai dirbti ir siekti rezultatų, priimti naudingus sprendimus.

Konferencijos dalyviams buvo skaityti aktualūs pranešimai. Agentūros Kaimo vystymo programų skyriaus vedėja Virginija Liukpetrytė apžvelgė vietos plėtros strategijų administravimo aktualijas, atkreipė dėmesį į dažniausiai daromas projektų vykdytojų klaidas, atsakė į klausimus.  

Pažeidimų prevencijos, administravimo ir rizikų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Audrius Ilgevičius kalbėjo apie galimus pažeidimus įgyvendinant vietos projektus: dalinosi žiniomis, kas yra pažeidimas, kaip jį identifikuoti, ką daryti jį nustačius bei kaip pažeidimų išvengti.

Pranešimą apie pirkimų aktualijas konferencijos dalyviams skaitė Viešųjų pirkimų skyriaus vyriausioji specialistė Lina Kandyba. Atsakymus į susirinkusiesiems rūpimus klausimus teikė ir kiti NMA atstovai, taip pat kolegos iš Žemės ūkio ministerijos – žemės ūkio ministro patarėjas Dalius Žilinskas, Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos skyriaus patarėja Ilona Javičienė.

Konferencijoje dalyvavo Joniškio VVG administracijos darbuotojos Nijolė Valuckienė, Rimantė Misiūnienė, Dalia Motik.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt