• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Kartos kartu Nemuno kilpose

Paskelbta: 2022-08-29 12:49:35

Rugpjūčio 24-25 dienomis vyko dar vienas įsimintinas teritorinio bendradarbiavimo projekto "Kartos kartu" renginys - dviejų dienų žygis Prienų VVG teritorijoje.

Dvieju dienų nuotykis prasidėjo plaukimu baidarėmis Verknės upe. Keliolika gražių, bet ne taip jau lengvų kilometrų. Visa Verknės upė iki pat Nemuno, įdomi, nenuobodi ir graži. Sraunus vanduo, daug posūkių, įdomūs, besikeičiantys krantai, natūralios, tačiau įveikiamos kliūtys, kurių šią vasarą dar daugiau, nes upėje vandens lygis stipriai sumažėjęs.
Tačiau visi sunkumai draugiškai įveikti, o pakeliui dar aplankyti keli piliakalniai.
Kitą dieną vyko žygis dviračiais Žvėrinčiaus taku, ten kur seniau buvo kunigaikščių ir didikų medžioklės plotai. Sako čia pats Vytautas Didysis medžiojo, o ąžuolas, po kuriuo jis ilsėjosi, ir dabar vadinamas jo vardu. 1968 m. Žvėrinčiaus miške tuometinio girininko Arvydo Vilkaičio iniciatyva buvo įrengtas sveikatingumo takas, kuris 1999 m. pertvarkytas į dviračių ir pėsčiųjų taką. Jame įrengtos poilsio aikštelės ir laužavietės, yra medžio skulptūrų.
40 projekto dalyvių iš Joniškio, Telšių, Prienų ir Molėtų VVG teritorijų dviračiais įveikė visą trasą, o nuovargį nuskalavo Birštono mineraliniais vandenimis.

Vykdant teritorinio bendradarbiavimo projektą "Kartos kartu", visų partnerių teritorijose organizuojami renginiai, stiprinantys bendravimą bei tarpusavio supratimą tarp skirtingų kartų, dalijimąsi laiko patikrintomis patirtimis bei gebėjimais ir šiuolaikinėmis technologijomis prieinamomis žiniomis.

Sekantis žygis vyks Joniškio apylinkėse rugsėjo 14-15 dienomis. Kviečiame jame dalyvauti Joniškio VVG teritorijos gyventojus ir organizacijų atstovus. Registruokitės jau dabar el. paštu info@joniskiovvg.lt arba telefonu +370 687 13329 (Rimantė).


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt