• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Kalėdinė nuotaika Stupuruose

Paskelbta: 2017-12-12 08:30:36

Kai miestai ir kaimai įžiebia savo eglutes, o radijo bangomis ima sklisti Kalėdinės melodijos, Stupurų kaimo bendruomenė sukviečia visus - mažus ir didelius- į linksmą Kalėdinę popietę. Smagu visiems pabūti kartu, pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis ir pakuždėti savo slapčiausią norą Kalėdų Seneliui į ausį.

Šiais metais stupuriškiams talkino „Linksmiausiųjų švenčių“ personažai. Mergytė Linksmuolytė kvietė vaikučius smagiam šokiui, organizavo greičiausią dovanėlių kelią pas Kalėdų Senelį, dalino visiems gerą nuotaiką ir šypsenas. Tėveliai taip pat buvo įtraukti į žaidimų sūkurį - teko pūsti balionus ir iš jų dekoruoti Kalėdų elniui ragus. Tačiau visų laukiamiausias ir mylimiausias buvo Kalėdų Senelis, kuris šiltai bendravo su vaikučiais ir kiekvienam iš jų rado gerą žodį. Vaikai Kalėdų Seneliui deklamavo eiles ir dainavo dainas, o drąsiausieji net už barzdos patampė. Mažieji buvo apdovanoti bendruomenės narių paruoštomis saldžiomis dovanėlėmis ir mielais suvenyrais. Po to vyko smagi foto sesija su Kalėdų Seneliu ir išdykėle Linksmuolyte. Net ir tėveliai skubėjo įsiamžinti nuotaikingoje foto sesijoje. Šventės kulminacija - puri lyg sniegas saldi cukraus vata. Vaikų pirštukai lipo nuo saldumo, o akys žibėjo džiaugsmu ir laime.

Artėjant šventėms stupuriškiai pasisėmė geros nuotaikos, kurios tikrai užteks ilgam. Lai džiugesys ir švenčių laukimas mus visus nukelia į vaikystę ir pripildo mūsų širdis gerumo, džiaugsmo ir vilties.

Lina Vyšniauskaitė,

Stupurų bendruomenės pirmininkė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt