• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Joniškio VVG vyksta mokymai pareiškėjams

Paskelbta: 2017-03-08 21:29:02

Paskelbus kvietimą teikti paraiškas vietos projektams, Joniškio VVG organizavo mokymus potencialiems pareiškėjams. Kvietimas teikti paraiškas yra pagal kelias Vietos plėtros strategijos priemones ir veiklos sritis: parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti, parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti, o taip pat NVO ekonominės veiklos skatinimui.
Mokymus veda UAB "Verslo strategija ir projektai" lektoriai dr. Vytautas Mickus ir Jūratė Čiuknaitė.
Kovo 6-7 dienomis vyko mokymai tema "NVO ekonominės veiklos specifika, jos skatinimo būdai". Juose dalyvavo Joniškio VVG teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų aktyvistai, ketinantys teikti paraiškas paramai gauti.
Kovo 8-9 dienomis vyksta mokymai tema: "Ne žemės ūkio verslo pradžia ir plėtojimas kaime, inovatyvūs sprendimai". Juose naudingų žinių gauna VVG teritorijos gyventojai jau užsiimantys verslu ar planuojantis verslą pradėti.
Numatytų tikslų siekimo būdai, išlaidų numatymas, veiklos planų sudarymas, pradinių ir galutinių paraiškų parengimas - tai sudėtingas ir specifinių žinių reikalaujantis darbas, tuo labiau, kad yra pasikeitimų, lyginant su ankstesniu finansavimo laikotarpiu. Todėl mokymai labai reikalingi. 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt