• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Joniškio VVG narės - bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso laimėtojos

Paskelbta: 2020-04-01 11:24:40

Šiandien pasiekė gera žinia, kad trys bendruomenės Joniškio VVG narės pateko tarp Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso laimėtojų.

Konkurse dalyvavo projekte „Prisijungusi Lietuva“ dalyvaujančios bendruomenes. Konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenes dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu.

Skelbiant konkursą, niekas net negalėjo įsivaizduoti, kokia svarbi ir reikalinga bus elektroninė erdvė. Šiandien ji gyvybiškai reikalinga.

Projektai konkursui buvo teikiami iki 2020 m. vasario mėn. 11 dienos. Balandžio 1-ąją paskelbti nugalėtojai  - 120 bendruomenių, kurioms bus skirta po 1 000 Eur.

Džiugu, kad jų tarpe yra Joniškio VVG narės:

Ziniūnų kaimo bendruomenė „Obelėlė“ iš gautų lėšų kurs savo bendruomenės internetinę svetainę.

Plikiškių kaimo bendruomenė „Šaltinis“ planuoja sukurti internetinę bendruomenės svetainę: turėti savo atpažįstamą ir sistemizuotą prieigą, iš kurios galėtų pasiekti ir mokėtų pasinaudoti visomis reikiamomis paslaugomis.

Projekto laimėtoja taip pat yra Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga.

Sveikiname laimėtojus, linkime sėkmės ir įkvėpimo įtinklinant savo veiklą.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt