• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Jakiškiuose – Protų mūšis ir pyragų diena

Paskelbta: 2016-11-11 09:37:09

Spalio 29 d. Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenėje vyko saugaus eismo renginys, kuriame dalyvavo 22 asmenys. Reikėjo pasigalynėti Protų mūšyje saugaus eismo tema ir ne tik... Dalyvavo trys komandos: dvi mišrios ir viena – vaikinų. Reikėjo ne tik atlikti užduotis saugaus eismo tema, bet ir savo jėgas išbandėme spręsdami galvosūkius, atlikdami muzikines bei sveikos gyvensenos  užduotis. Užduotis parengė ir Protų mūšį organizavo kultūrinio darbo organizatorė Gražina Andrašiūnienė, jai talkino dukra Aigustė Andrašiūnaitė. Buvo vertinamos ne komandos, o asmeniniai pasiekimai. I vietą iškovojo Austėja Gelažytė, II vietą – Diana Paliackienė, III vietą – Janina Kukšienė. Bendruomenės pirmininkė Violeta Žemeckienė visiems susirinkusiems išdalino saugaus eismo priemones: liemenes, atšvaitus, šviesą atspindinčias rankines bei vairuotojo dekalogus,  mažiesiems – spalvinimo knygelės „Atšvaitukas Tukas kelyje“.

Tai buvo šeštasis Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos renginys, įgyvendinant projektą  „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Bendruomenė – tai viena didelė šeima, kurioje kiekvienas narys yra brangus, todėl privalome vieni kitais rūpintis ir saugoti kelyje: važiuokime, eikime vairuokime saugiai ir atsakingai. Ne tik sudalyvavome Protų mūšyje, bet ragavome ir šauniųjų šeimininkių gamintų pyragų. Kartu praleistas laikas buvo naudingas ne tik įgytomis naujomis žiniomis, bet ir suteikta galimybe pabendrauti kelių kartų atstovams. 

Jakiškių-Maironių kaimo bendruomenės informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt