• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Įvyko tradicinis Šiaulių apskrities vietos veiklos grupių susitikimas

Paskelbta: 2022-12-19 09:50:22

2022 m. gruodžio 15 d. Raseinių VVG pakvietė į tradicinį Šiaulių apskrities vietos veiklos grupių susitikimą.

Dalyvavo VVG darbuotojai ir atstovai iš Akmenės rajono vietos veiklos grupės, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“, asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“, vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ ir Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės.

Buvo aptarta, kaip sekasi įgyvendinti 2014-2020 m. strategijas, su kokiais iššūkiais susiduria kiekviena vietos veiklos grupė, kaip juos sprendžia. Trys susitikime dalyvaujančios vietos veiklos grupės - Šiaulių, Joniškio ir Pakruojo, -dalyvauja sumanių kaimų bandomojoje programoje, todėl sulaukė kolegų klausimų apie programos eigą. VVG tinklo valdybos narė Aida Rubel (Akmenės VVG) pasidalino informacija iš susitikimų su MMA ir Žemės ūkio ministerijos specialistais dėl 2023-2027 m. vietos plėtros strategijų rengimo, dėl ateinančio laikotarpio taisyklių. Tai svarbu visiems, todėl  susitikimo dalyviai aktyviai diskutavo.

Joniškio VVG aktualijas pristatė asociacijos pirmininkė Nijolė Valuckienė.

Reguliarūs Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimai prasmingi ir naudingi dalijantis sukaupta patirtimi, ieškant ir randant atsakymus į iškilusius klausimus bei tinkamiausius sprendimus.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt